KURUMSAL

BAŞKANIN YAZISI

TÜM YAZILAR
12.03.2018

KESO Yönetimi Olarak Üyelerimizin İşlerini Kolaylaştırmak ve Ufkunu Açmak İçin Çalışmaya Devam Edeceğiz

Kuşadası’nın en köklü kurumlarından biri olan Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası, kurulduğu 1965 yılından bu yana esnafımızın ve sanatkarlarımızın yanındadır.

Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak girişimciliğe, yenilikçiliğe, bilimsel gelişmeye ve yüksek katma değerli teknoloji üretimine önem vermekteyiz. Sürdürülebilir işletmelerin kurulması, üretimin ve istihdamın artması ilçemizin zenginleşmesini sağlayacaktır.

Teknolojik gelişmelerin dev adımlarla ilerlediği, işletmelerin küreselleşme düzeyinin arttığı, geleneksel ticaretin e-ticarete evrildiği ve dünyanın açık bir pazar haline geldiği günümüzde, üyelerimizin gelişimlere ayak uydurmasını sağlamak öncelikli görevimizdir. Bu doğrultuda, küresel ticaretin gereklerine uygun olarak, çağdaş ve yenilikçi bir yönetim anlayışıyla, üyelerimize daha hızlı, kaliteli ve modern bir hizmet vermenin çabası içindeyiz.

Modern teknolojinin sunduğu imkanlarla hizmet kalitesini iyileştirerek, üyelerinin beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen Odamız, bilişim altyapısını iyileştirme çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca üyelerimize zaman ve mekândan bağımsız olarak güvenilir, rahat ve hızlı erişim imkânı sağlamak, eğitim ve etkinliklerimizden haberdar etmek amacıyla web sitemizin yanı sıra sosyal medyanın var olduğu tüm imkanları kullanmaktayız

KESO Yönetimi olarak üyelerimizin işlerini kolaylaştırmak ve ufkunu açmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla
Ahmet Çalım